Kızlık dikimi

Kızlık zarı dikimi
Kızlık dikim ameliyatları hakkında doğru veya yanlış birçok yazı okumuşsunuzdur. Yeniden bakire olma amacı ile jinekolojik cerrahide uygulanan 10 farklı çeşit ameliyat metodu diye kısaca giriş yapılabilir. Öncelikle kızlık diktirme operasyonları neden yapılır ? En sık sebep bilerek veya yanlışlıkla cinsel temas sonucu vajina girişindeki himen adı verilen anatomik oluşumun zararının giderilmesi ve bir sonraki ilişkide bekaretin sosyal simgesi haline gelmiş kızlık zarı kanamasının ortaya çıkmasıdır. İkinci sırada ise cinsel ilişkiye girmeden mastürbasyon gibi yapay cinsel aktivitelerde rastlanabilen kızlık zarı bozulmasını tamir etmektir. Daha az rastlanan ise doğuştan esnek kızlık zarına sahip bayanların bu durumu müstakbel eşlerine izah edemem endişesi ile kızlık dikim ameliyatına karar vermeleridir.

İstanbul'da kalıcı kızlık zarı dikimi yapan doktorlardan iyi sonuç verenler için tıklayınız.

Kızlık dikimi yapan doktorlar İstanbul

İstanbul kızlık diktirmek için ortadoğu ve hatta avrupada en bilindik şehirlerden biri haline geldi. Geçici kızlık zarı dikimi nispeten uygulanması kolay olduğu için birçok doktor tarafınca yapılmakla birlikte kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi doktorun kişisel becerisinin sonucu çok fazla etkilediği bir ameliyat çeşididir. Kağıt üzerinde birçok doktor ben bu ameliyatı yapıyorum diye beyanat verirken hastaları evlendikleri gece sonuca ulaştırabilen doktor sayısı ülke çapında bile bir elin parmaklarından azdır. Bu durumda hastaların kızlık zarı dikimi payan doktorlar arasından seçim yaparken son derece dikkatli davranmaları gerekir. Bunun yanında lazerle kızlık zarı dikimi yapılır diye reklam yapanlarıda unutmamak gerekir. Tıbbi ameliyat mantığına tamamen ters olan lazerle kızlık zarı dikimi ameliyatları ülkemizdeki eğitimsizliği paraya çevrilme metodu olarak görülür.

Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi

Kızlık zarı dikimi yaptıracak birçok genç kızın hayalinde hep kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak vardır. Orijinaline en yakın himene sahip olmak için bu yöntem tek çıkış yoludur. Ama bu ameliyatta olumlu sonuç verebilen doktor sayısının çok az olması hastaları bir kaosa iter. Zira kalıcı flep yöntemi yaptırıp evlenenler arasında iyi sonuç alanlar etrafına doktorlarını tavsiye edemezler. Geriye sadece kızlık zarı dikimi yorumlarını takip etmek kalır. Kadınlar kulübü forumu genital estetik bölümünde ve burcu nur demirel blog sayfalarında bu tip binlerce yorum bulabilirsiniz. İyi ellerde mükemmel sonuç veren flep metodunda en çarpıcı özellik ameliyat sonrası cinsel ilişkiye girmek için herhangi bir zaman kısıtlaması olmamasıdır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Nispeten kolay bir yöntem olan geçici kızlık zarı dikiminde aslında kızlık zarı dikimi yapılmaz, vajina duvarları arasında bir hafta veya 2 hafta içinde vajina sıvısında eriyen dikişler yerleştirilir. Cinsel ilişkide erkek organı vajinaya giriş yapınca duvarlar birbirinden uzaklaşmaya başlar ve dikişler duvarlardaki yerlerinde kanamaya yol açar.

Kızlık zarı dikim yorumları

Sosyal ortamlarda anlatımı pek mümkün olmayan yaptırsanız bile mezara kadar götüreceğiniz bir sır olarak kalmak durumunda olan bir ameliyattı kızlık zarı dikimi. Hal böyle olunca daha önce bu yollardan geçmiş bayanların tavsiyelerini alabileceğiniz tek mecra internette anonim forumlar ve blog sayfaları olmaktadır. 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam edilirmi ?

Geçici kızlık dikimi

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.