Kızlık zarı diktirme operasyonu

Kızlık zarı diktirme operasyonu nasıl yapılıyor, jinekologların mı yapması daha iyi yoksa plastik cerrahi uzmanlarının mı, kalıcı kızlık zarı dikimi ile geçici kızlık zarı dikimi arasında ne fark vardır, kızlık zarı diktirme fiyatları kaç paradan başlar, gerçek flep yöntemi ile dikimde düğün öncesi zorunlu kontrol neden mecburi değildir, vajina daraltma ile flep yöntemi kombine ameliyatları fiyat farkı ne kadardır ? işte tamdan bun ve buna benzer sorular için bu makaleyi hazırladım, okumaya devam edin işe yarayacak kesin. Ama hocam hikaye dinlemekten bıktım siz bana telefonu verin konuşalım diyorsanız oda var, İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi 0212 227 5519 dan arayabilirsiniz, kızlık arı diktirme operasyonu hakkında cevapsız kalan tüm sualleri yöneltebilirsiniz, ayrıca WhatsApp 0532 221 3007 den yazabilir güncel 2018 fiyat listemizi resim şeklinde isteyebilirsiniz. İstanbul dışında farklı bir ilde yaşıyorsanız veya başka bir ülkede ikamet ediyorsanız üzülmeyin Atatürk hava limanına 10 dakika mesafedeyiz ve zar dikim ameliyatı zaten 25 dakika sürüyor, birçok hasta uçakla veya otobüsle günübirlik gelip dönüyor, sizde yaparsınız, biz size klavuzluk ederiz, takıldığınız noktada arayın veya WhatsApp'tan yazın.


  1. Kızlık Zarı Dikimi : Yeniden bakire olmak ve bakire olarak evlenmek size fantastik mi geldi, hayır değil, 30 senedir bu ameliyatlar üzerine çalışan biri konuşuyor ciddiye alabilirsiniz, doğru doktoru bulduysanız bakire bayanlarla aynı oranda herşey yolunda gidecektir merak etmeyin. Size özel duruma göre 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi, 2 haftalık geçici, süre limiti olmayan ve evleninceye kadar bekaret sağlayan kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi ) , vajina daraltmalı flep yöntemi gibi birçok ameliyat seçeneği var.
  2. Kalıcı kızlık zarı dikimi : Biz jinekologların flep yöntemi teknik terimini kullandığımız kalıcı himenoplasti bana sorarsanız bu konuda en iyi sonuç veren operasyon çeşididir, en göze batan özelliği ise sonsuz süreli olmasıdır, tabiki cinsel ilişkiye girdiğiniz zaman bekaret sona eriyor, kızlık zarı yırtılıyor ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkıyor, herşey orijinaline uygundur. Anlaşılması mümkün olmaz.
  3. Vajina daraltmalı kalıcı kızlık zarı dikimi : Formül olarak flep yöntemi + vajina daraltma diye iki farklı ameliyatı aynı seansta yapmak diye özetlenebilir. Vajinanızda genişleme hissediyorsanız, veya doğum yaptı iseniz kızlık zarı dikimi durumu kurtarmaz, daraltmada olsun diyorsanız bu seçenek size uygun olabilir.
  4. Geçici kızlık zarı dikimi : Benim durumum acil, birkaç güne evleniyorum yada cinsel ilişkiye gireceğim diyorsanız size en uygunu geçici kızlık zarı dikimidir, 1 hafta dayanan ve 2 hafta dayanan versiyonları var.
  5. Kızlık zarı dikimi fiyatları : Hymenoplasti ameliyatlarının kaç paraya yapıldığını buraya yazmak etik olmaz ama gözünüzde büyütecek kadar pahalı olmadığını söyleyebilirim, dünya kadar bayan nasıl yaptırıyorsa sizde o şekilde yaptırabilirsiniz, zaten düşük ücretlede olsa bir işiniz varsa birkaç aylık birikiminiz zar diktirmek için kafi gelecektir. Kızlık zarı dikimi fiyat listesi için WhatsApp 0532 221 3007 den yazabilirsiniz.
  6. Kızlık zarı dikimi yorumları : Kızlık zarı diktirenlerden çok azı diktirecek olanlara destek olmak için yorum yazıyorlar ama olsun onlarda işe yarayacaktır, sıra dışı bir ameliyat araştırırken işin mahremiyeti açısından bu durumu başkaları ile yaylaşmanızda mümkün olmayacağı için tek çare kızlık zarı dikimi yorumlarına bakarak yolunuzu bulmaya çalışmak olabilir. Bizim sitelerimizdede makalelerin altında kızlık zarını diktirenlerin yorumlarına rastlayabilirsiniz.

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Sparkline 21,850

Popüler Yayınlar

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık dikim videosu