Kızlık zarı diktirme operasyonu

Kızlık zarı diktirme operasyonu nasıl yapılıyor, jinekologların mı yapması daha iyi yoksa plastik cerrahi uzmanlarının mı, kalıcı kızlık zarı dikimi ile geçici kızlık zarı dikimi arasında ne fark vardır, kızlık zarı diktirme fiyatları kaç paradan başlar, gerçek flep yöntemi ile dikimde düğün öncesi zorunlu kontrol neden mecburi değildir, vajina daraltma ile flep yöntemi kombine ameliyatları fiyat farkı ne kadardır ? işte tamdan bun ve buna benzer sorular için bu makaleyi hazırladım, okumaya devam edin işe yarayacak kesin. Ama hocam hikaye dinlemekten bıktım siz bana telefonu verin konuşalım diyorsanız oda var, İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilirsiniz, kızlık zarı diktirme operasyonu hakkında cevapsız kalan tüm sualleri yöneltebilirsiniz, ayrıca WhatsApp  den yazabilir. Web sitelerine rakamsal fiyat yazmıyoruz. Güncel 2019 fiyat listemizi resim şeklinde isteyebilirsiniz.

  1. Kızlık Zarı Dikimi : Yeniden bakire olmak ve bakire olarak evlenmek size fantastik mi geldi, hayır değil, bakire bayanlarla aynı oranda her şey yolunda gidecektir merak etmeyin. Size özel duruma göre 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi, 2 haftalık geçici, süre limiti olmayan ve evleninceye kadar bekaret sağlayan kalıcı kızlık zarı dikimi ( flep yöntemi ) , vajina daraltmalı flep yöntemi gibi birçok ameliyat seçeneği var.
  2. Kalıcı kızlık zarı dikimi : Biz jinekologların flep yöntemi teknik terimini kullandığımız kalıcı himenoplasti bana sorarsanız bu konuda en iyi sonuç veren operasyon çeşididir, en göze batan özelliği ise uzun süreli olmasıdır, tabiki cinsel ilişkiye girdiğiniz zaman bekaret sona eriyor, kızlık zarı yırtılıyor ve kızlık zarı kanaması ortaya çıkıyor, her şey büyük oranda orijinaline uygundur. Anlaşılması mümkün olmaz.
  3. Vajina daraltmalı kalıcı kızlık zarı dikimi : Formül olarak flep yöntemi + vajina daraltma diye iki farklı ameliyatı aynı seansta yapmak diye özetlenebilir. Vajinanızda genişleme hissediyorsanız, veya doğum yaptı iseniz kızlık zarı dikimi durumu kurtarmaz, daraltmada olsun diyorsanız bu seçenek size uygun olabilir.
  4. Geçici kızlık zarı dikimi : Benim durumum acil, birkaç güne evleniyorum yada cinsel ilişkiye gireceğim diyorsanız size en uygunu geçici kızlık zarı dikimidir, 1 hafta dayanan ve 2 hafta dayanan versiyonları var.
  5. Kızlık zarı dikimi fiyatları : Hymenoplasti ameliyatlarının kaç paraya yapıldığını buraya yazmak etik olmaz , dünya kadar bayan nasıl yaptırıyorsa sizde o şekilde yaptırabilirsiniz. Kızlık zarı dikimi fiyat listesi için WhatsApp  den yazabilirsiniz.
  6. Kızlık zarı dikimi yorumları : Kızlık zarı diktirenlerden çok azı diktirecek olanlara destek olmak için yorum yazıyorlar ama olsun onlarda işe yarayacaktır, sıra dışı bir ameliyat araştırırken işin mahremiyeti açısından bu durumu başkaları ile paylaşmanızda mümkün olmayacağı için tek çare kızlık zarı dikimi yorumlarına bakarak yolunuzu bulmaya çalışmak olabilir. Sitelerdede makalelerin altında kızlık zarını diktirenlerin yorumlarına rastlayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam edilirmi ?

Zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık dikimi

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.