Kızlık dikim fiyatı

2016 Avrupa Yakası İstanbul için kızlık dikim fiyatı konusunda kapsamlı bilgi vermeden önce hastalarımızın sıklıkla sorduğu, kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatının ne olduğu, geçici kızlık zarı dikimi fiyatı, bozulmuş kızlık zarı görüntüleri, kızlık zarı kaç yaşında oluşur, kızlık zarı diktirenler yorumları ekşi sözlükte bulunur mu, kızlık diktirme fiyatı İzmir ve Ankara'da ne kadardır, kızlık diktirme ücreti Bakırköy'de kaç paradır, kızlık zarı dikimi ücreti kadınlar kulübü ve kızlar soruyor gibi foeumlarda neden abartılmaktadır gibi sualleride yazımızda cevapladığımızı hatırlatırım.

Kızlık dikim fiyat bilgisine yeniden fokuslanırsak, en sık tercih edilen kalıcı kızlık dikimi flep yöntemi ücreti, vajina daraltma ile birlikte kızlık dikim maliyetinin kaça çıktığı, geçici kızlık diktirme fiyatlarının ne kadar olduğunu en güncel olarak öğrenmek için İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz yada WhatsApp üzerinden yazarak 2016 kızlık dikim fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Tıbbi etik gereği parasal rakamları buraya yazamıyorum. En ucuz kızlık diktirme fiyatının geçici zar dikimi olduğunu söylemek lazım ama kalıcı dikim çıktıktan sonra hastaların %90'ı flep yöntemini yani kalıcı kızlığı tercih ettiğini ifade ederim. Geçiciye göre az daha pahalıdır ama sonsuz süreli bakirelik sağlar, yani kızlığınızı diktirdikten yıllar sonra bile evlenseniz gerdekte kızlık zarı kanı gelecektir. Detaylar için telefonla aramaya ve WhatsApp'tan mesaj yazmaya çekinmeyin.

Kızlık zarı

Himen yada bilinen adı ile kızlık zarı hakkında tanımsal bilgiler, kızlık zarının tam olarak nerede olduğu, rengi, görünümü ve tüm fiziki, fonksiyonel özellikleri hakkında bilgi almak için kızlık zarı başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi

Kızlık diktirme ameliyatları yani himenoplasti hakkında geniş bilgi almak, zar dikiminin  nasıl yapıldığını, kaç dakika sürdüğünü, aynı gün yaptırıp geri dönebileceğinizi, iyileşme sürelerini kavramak için kızlık zarı dikimi konulu makalemize göz gezdirin.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

Bekaret diktirme ücretleri hakkında geniş bilgi almak, geçici, kalıcı ve daraltmalı kızlık diktirme fiyat farklarını öğrenmek, 2016 güncel fiyatlarını takip etmek için kızlık zarı dikimi fiyatı başlıklı yazımızı tavsiye ederim, yada direkt olarak Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, WhatsApp'tan yazabilirsiniz.

Zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık zarının patlaması hangi durumlarda olur, hiç cinsel ilişkiye girmeden sadece sürtünme ile zar patlayabilir mi, esnek kızlık zarı patlar mı, parmakla kızlık zarı patlayabilirmi gibi sorulara cevap arıyorsanız zarın patladığı nasıl anlaşılır konusundaki yazımızı okuyunuz.

Kızlık zarı kanaması sonradan olur mu ?

Tam birleşmeli cinsel ilişkilerde ve sürtünme gibi durumlarda hemen değilde sonradan kızlık  kanı gelmesi gerçekleşirse bu ne anlama gelir gibi merak ettiğiniz sorulara cevap bulmak için kızlık zarı kanaması sonradan olur mu başlıklı yazımızı tavsiye ediyorum.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık diktirmeden önce çeşitli bilgiler edinmek için, özelliklede kızlık zarı diktirenlerin nelere dikkat etmesi gerektiğini merak ediyorsanız kızlık zarı diktirenler başlıklı yazımızı okuyunuz.

Kızlık zarı dikimi Bolu

Bolu ili ve ilçelerinde kızlık zarı dikimi yapan yerler ve jinekologlar hakkında bilgi almak ve Bolu'da kızlık dikim fiyatlarını öğrenmek için kızlık zarı dikimi Bolu konulu yazımızı okuyunuz.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Diploma ve Uzmanlık Belgesi
0212 227 5519
0532 221 3007
0542 215 7274 WhatsApp
Haritada adres ve konum
İncirli Caddesi no:9/8 kat 2 Ceylan Apt. Bakırköy İstanbul ( Kemerburgaz Üniversitesi yanı , Kaymakamlığın az yukarısı, TEB bankası karşısı Bakırköy meydana çok yakınız )
Muayenehane resimleri
Metrobüs : İncirli durağında inip kaymakamlığa doğru yürüyünüz,
Vapur : Bakırköyde inip meydana yürüyün.
Uçak : Atatürk havalimanına taxi ile 10 dak. ( İstanbul dışından gelen hastalar yarım saatte işlemini yaptırıp aynı gün geri uçabilirler )
Şehirlerarası Otobüs : Esenler otogarından metro ile 10 dak. )
www.Twitter.com/jinekologdr
www.Facebook.com/kurtajfiyatlari
Jin.op.dr.turgay.karakaya@gmail.com

Site kullanım kuralları

Yorumlar

 1. Merhaba. Kızlık dikim fiyatınızı öğrenecektimde..
  10 03 2016, 19:14 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  10 03 2016, 19:15 - -: Asistan hanımla mı görüşüyorum
  10 03 2016, 19:52 - Jin op dr turgay karakaya: Dr
  10 03 2016, 22:49 - -: Benim bir maruzatım vardı ama anlatmaya da çekiniyorum
  10 03 2016, 22:50 - Jin op dr turgay karakaya: Buyrun
  10 03 2016, 22:55 - -: Çok özür dilerim kusura bakmayın. Bu şekilde bu aracılıkla derdimi ifade etmem çok doğru değil. Benim için çok özel bir durum. Bu şekilde çok açık geldi bana. Rahatsızlık verdim size de çok özür dilerim. Ben kendi yaşadığım yerde bi kadın doğum uzmanına yüzyüze danışsam daha iyi olacak. İyi geceler
  10 03 2016, 23:06 - Jin op dr turgay karakaya: Ok

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirme operasyonu

Zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık dikim videosu