Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikimi nedir , diğer adı ile himenoplasti ameliyatları nasıl yapılır, bekaret diktimek isteyenler nasıl haraket etmeliler, kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır ( sitelerde fiyat yazılmaz ) , flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi farkı nedir, kaç sene dayanır, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , kızlık zarı diktirenlerin yorumları nasıldır, kızlık testi yada kızlık zarı muayenesi nasıl olur, esnek kızlık zarı sonradan kanar mı , kızlık zarı zedelenmesi ile bekaret bozulması arasında ne fark vardır, kızlık zarı kanı ne renktir, lazerle kızlık zarı dikimi yapılabilir mi ,  Gibi sorularınız varsa bize her an telefonla ulaşabilirsiniz , merak ettiklerinizi sual edip randevu alabilirsiniz , yada Whatsapp'tan yazarak bağlantıya geçebilirsiniz. Bu yazımızda kızlık zarı dikimini detaylandırıyoruz, okumaya devam ediniz.

Kızlık zarı dikimi nedir ? 

Tıbbi adı hymenoplasty olan kızlık zarı dikimi halk arasında bekaret tamiri , kızlık diktirme , zar diktirme , bekaret dikimi gibi isimlerlede bilinir. Eski zamanlardan beri yapılagelen geçici kızlık zarı dikiminde eski kızlık zarı parçaları birbirine dikilir iken günümüzde en fazla tercih edilen metod flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir , vajina duvarından ince bir flep tabakası kaldırılır ve himen ringine dikilir, böylece vajina duvarından kaynak alan aktif kan damarları oluşturulan yeni kızlık zarı içindede aynen devam ettiği ve kan dolaşımı sağladığı için yıllar sonra bile cinsel ilişkiye girildiğinde kızlık zarının patlaması ile kan damarları yırtılır ve gerçek anlamda kızlık zarı kanaması temin edilir. Geçici kızlık zarı diktirme durumunda ise 10 gün içinde dikişler erir ve kızlık zarı yeniden bozulur, dolayısı ile 10 gün içinde seks yapmak durumundasınızdır, oysa flep yönteminde bu iş için sınırsız zamanınız olur. Daha gelişmiş bekaret dikim müdahaleleride vardır, çok istenen vajina daraltma ve kızlık zarı dikimi, labioplasti ve kızlık zarı dikimi , çift kat flep yöntemi gibi ileri metodları sayabiliriz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı 

Kızlık zarı dikimi fiyatları Mayıs 2019 ortalarında İstanbul'da şu kadar tl ortalamalarındadır diye yazmıyoruz. Özellikle Avrupa yakasında bulunan kızlık zarı diken doktorlar himenoplasti operasyonları için sabit ücret yerine hastanın istediği müdahale çeşidine göre zar dikim maliyeti çıkartırlar, en çok tavsiye edilen ve sonuç konusunda yarı yolda kalma ihtimaliniz olmayan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı diktirme tutarı web sayfalarında yazılmaz. Bu konuda en ucuz bekaret tamiri geçici kızlık zarı dikimidir , zira uygulaması çok kolaydır , en pahalı grup ise kombine bakirelik ameliyatlarıdır , vajina daraltmalı flep yöntemi , labioplastili kalıcı dikim , çift kat flep gibi. Bekaret diktirme fiyatları ile ilgili güncel rakamlar için  telefonla arayabilirsiniz, whatsapp tan yazabilirsiniz.

 Kızlık zarı muayenesi ( Kızlık testi ) 

Kolay ve eski deyimi ile kızlık testi asıl adı kızlık zarı muayenesi ancak bir jinekoloji uzmanı tarafınca yapılan ve sadece gözle bakarak gerçekleştirilen bir teşhis metodudur, uygulaması çok basit olmakla beraber sonucu bazı durumlarda hayati öneme haiz olabilir , dolayısı ile bu sorumluluk kadın doğum uzmanı dışında bir doktora teslim edilemez. Kızlık zarı muayenesi nasıl yapılır diye soranlara en basitinden gözle bakarak yapılır diyorum , peki hangi durumlarda elzemdir ; tam birleşmeli cinsel ilişkide zaten kızlık zarı kesin olarak bozulur, kan gelsede gelmesede sonuç değişmez, yada kızlık zarı esnek olduğunda tam birleşme yapılırsa kan gelmese bile himen içten ayrışacağı için bakirelik bozulur , bu durumlar kesindir. Ama masturbasyonda parmakla kızlık zarı bozulması, sürtünme şeklinde ön sevişmede kan gelmesi , taharet ve tuvalet temizliğinde uzun ojeli tırnakların kırık uçlarının takılması ile kan gelmesi gibi durumlarda acaba kızlık zarı zedelenmesimidir , yoksa kızlık zarı bozulmuşmudur diye ikilemde kalınabilir , bu durumda kızlık zarı resmi çekerek jinekologlara veya kanka arkadaşlara yollamak , WhatsApp'tan paylaşmak kafanızdaki soru işaretlerini aydınlatmaz, zaten ben yasal olmadığı için WhatsApp veya başka kanallarda gelen tüm resimleri direkt olarak reddediyoruz , bu durumlarda tek çare kızlık zarı muayenesidir. Özelliklede ileride evlenildiğinde gerdek gecesi kızlık kanı gelip gelmeyeceği sorusuna ancak kızlık testi yaparak cevap verebiliriz. İstanbul'da kızlık testi veya kızlık zarı muayenesi fiyatları yaklaşık şu kadar tl civarıdır diye yazmıyoruz.

Lazerle kızlık zarı dikimi 


Cerrahi lazer ışını dokuları kesme ve yakma amaçlı olarak ameliyatlarda uzun süredir kullanılmaktadır, ama lazer ile dikiş atmak , dokuları yapıştırmak , birleştirmek , tutturmak mümkün değildir. Tüm gelişmiş batı ülkelerinde kızlık zarı dikimi cerrahi olarak yani dikerek yapılır , geçek anlamda lazerle kızlık zarı dikimi yapmak mümkün olmaz. Ayrıca vajina girişini daraltma amaçlı kullanılan lazer probuda dokuyu yaktığı için kalıcı iz ve cinsel ilişkide penisi rahatsız eden pütürlü vajinal yapıyı ve his kaybını eser olarak bırakabilir.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam edilirmi ?

Zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık dikimi

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.