Kızlık zarı dikimi fiyatları

Kızlık zarı dikimi fiyatları İstanbul'da 2015 yılı mart ortalarında üç aşağı beş yukarı ....tl kadardır. Himenoplasti ücretleri yapılacak müdahalenin nev'ine görede çok değişir, mesela geçici kızlık zarı dikimi fiyat olarak daha ucuz iken flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ücretleri az daha yüksek , vaj,na daraltmalı kızlık zarı dikimi müdaalesi ise b,r tık daha ileridedir. 
Asırlardan beridir kızlık zarı insanların aklını meşgul etmiştir. Varlık sebebi sorgulanmış ve bu sebebe birçok ruhani anlamlar yüklenmiştir. Bu hemen her kültürde böyledir. Bekaret ve bakirelik kutsanmıştır. Günümüz dünyasında modern bilime göre kızlık zarı yapısal olarak vajina girişinde yer alan bir mukoza kıvrımıdır.
Kızlık zarı bir organ değildir. Sadece bir mukoza kıvrımıdır. Vücut için gerekli olan herhangi bir görevi olduğu ispatlanamamıştır. Bazı uzmanlar vajina girişini kısıtlayarak dışarıdan mikrobik etkenlerin vajinaya girişini zorlaştırdığını düşünmektedirler. Buda kanıtlanmış bir husus değildir.

KIZLIK ZARI YIRTILMASI NASIL OLUR BELİRTİLERİ NELERDİR ?

Bu zar vajina girişinde yer alır. Halka şeklindedir. Bazı durumlarda çok farklı şekillerde de olabilir ama ezici çoğunluğu halka şeklinde olan tipidir. Zar yapısal olarak kağıt gibi esnek olmayan bir yapıdadır. Gerilince uzamaz yırtılır. Yani zarı geren herhangi bir şey zarın yırtılmasına yol açabilir. Cinsel ilişki, abartılı mastürbasyon, bazı cisimler ya da kaza ile yırtılabilir. Bir kere yırtılan zarın bir daha kendi kendine iyileşme şansı yoktur. Yırtılma anında az ya da çok bir ağrı yırtılma hissi olur. Açık renk kırmızı pembe bir kanama başlar. Bu kanama çok kısa süre veya birkaç gün kadar uzun olabilir. Vajina girişi bol kıvrımlı olduğundan neresi zar neresi vajina ayırt etmek zordur. Zarın ne durumda olduğunu ancak uzman jinekolog muayenesi sonucu öğrenebilirsiniz.

KIZLIK ZARIM YIRTILDI ŞİMDİ NE OLACAK ?

Bu durum batı kültürü ile yetişmiş toplumlarda hiçbir sorun teşkil etmez yani kimsenin umurunda değildir. Doğu kültürü ve genellikle de dinsel sebepler gösterilerek bazı topluluklarda çok önemli bir konu olarak kabul edilir. Çok ağır sosyal sonuçlara varabilen problemlere yol açabilir. Bu durumda kişiler yada aileleri bu durumun çözümü için çareler aramakta ve hem kendileri hem de aileleri zor durumda kalmaktadır. Bu durumdaki kişileri ve ailelerinin perişanlığını gördükçe olay hakikaten daha farklı bir boyut kazanmaktadır.
Bu gibi durumlarda çözüm olarak kızlık zarı dikim işlemi bizlerden talep edilmektedir. Bu talebi oluşturan bizler değiliz, içinde yaşadığımız toplumun değer yargıları ve bu konunun sonuçları itibariyle ağır sosyal sorunlara yol açabilme potansiyelidir. Bu işlem birçok yerde yapılabilmektedir. Bu konuda gizlilik kurallarına uyulması gereği açıktır ve anayasamızda da çok açık olarak belirtilmektedir.

BEN BAKİREYDİM AMA İLK İLİŞKİDE KANAMAM OLMADI EŞİM BENİ SUÇLUYOR NEDEN KANAMA OLMADI ?

Esasen kızlık zarının ilk ilişkide kanamasının mutlak bir gerçek olduğu sadece bir yanılgıdır. Yani bakire kızların ancak % 70-80 kadarında ilk ilişkide az ya da çok bir kanama meydana gelir. Kalanlarda ise kanama olmaz ya da çok az olur. Bunun sebepleri ise şunlar olabilir. Ya kızlık zarı yapısal olarak vajina mukozası gibi esnek bir yaradılıştadır, ya ilişkiye uygun olacak kadar gevşek ve geniştir, yada yırtılmış fakat damar açılması kopması olmadığı için kanama meydana gelmemiştir. Bu gibi durumlar da eşler arası sorunlara, sürtüşmelere, aileler arası büyük sıkıntılara yol açabilmektedir.

KARAR VERDİM KIZLIK ZARIMI DİKTİRECEĞİM NE YAPMALIYIM ?

Bu gibi hallerde önce bizimle iletişim kurmanız gerekir. Böyle bir işlemi yapabilmemiz için reşit olmanız ya da değilseniz velinizle birlikte gelmeniz lazımdır. İşlem öncesi sizi ayrıntılı olarak bilgilendiririz. İşlemi nasıl yaptığımız nelere dikkat edeceğiniz sonuçlarının neler olabileceği gibi birçok konuda bilgi sahibi olursunuz. Tüm bu bilgileri size aktardıktan sonra ise işlem usulüne uygun olarak yapılır. Tabi bu makaleyi okuyanlar ayrıntılı olarak nasıl yapıldığını neler olduğunu bilmek isteyeceklerdir. Burada bu işlemin nasıl yapıldığını anlatmak hem etik olmaz hem de işlemin güvenliği açısından sakıncalı olabilir. Daha ayrıntılı bilgiyi karşılıklı görüşme esnasında vermeyi tercih ediyorum. Burada sadece oldukça başarılı bir işlem olduğunu ve sonuçları açısından yüz güldürücü olduğunu belirtebilirim.

KIZLIK ZARI DİKİM ÇEŞİTLERİ NELERDİR ?

Bu işlem kalıcı ya da geçici olarak yapılabilir. Geçici işlem zamanı kısıtlı kişiler için uygunken kalıcı işlem zaman kısıtlaması olmayanlar için daha uygundur. Başarı oranları aynı gibidir. Geçici zar dikimi 15-20 dakikada yapılabilir ve işlem sonrası bir kısıtlama yoktur tek zorluğu ilk 5 gün içinde ilişki olması şartıdır. Bu süre aşılırsa etkisi kendiliğinden kaybolur ve tamamen eski halinize dönersiniz.
Kalıcı kızlık zarı dikimi ise flep yöntemi denen bir yöntemle yapılır. Bu yöntemde zar halkasının hemen önünden mukoza kaldırılır ve yeni bir zar oluşturulur. Nasıl yapıldığı görüşmeye geldiğinizde çok daha ayrıntılı olarak anlatılmaktadır.
İşlem sonrası 1 saat içinde evinize dönebilirsiniz. Nelere dikkat edeceğiniz konusunda hem ayrıntılı olarak bilgilendirilirsiniz hem de kontrol muayeneleri ile gidişat takip edilir.

KIZLIK ZARI KALICI OLARAK DİKİLİNCE SONRASINDA TUTMAMA BAŞARISIZ OLMA RİSKİ VARMI ?

Öncelikle başarı oranlarının çok yüksek olduğunu belirteyim. Vücudun zor bir bölgesinde ince bir işlem olduğunu kabul etmemiz gerekir. Bu işlemin başarısı iki unsurla çok yakından alakalıdır. Bunlar hijyen ve mekanik sebeplerdir.
Hijyen yani dikiş atılan yeri temiz tutma sizin sorumluluğunuzdadır. Dünyanın neresinde olursa olsun bir yara yeri temiz tutulmazsa enfeksiyon kapma ihtimali yüksektir ve başarıyı olumsuz etkiler. Ayrıca bu bölge oturduğunuz zaman vücut ağırlığıyla gerilebilecek ve dikişleri esnetebilecek bir bölgedir. Bu nedenle 3 hafta kadar dikişler üzerine ağırlık vermemek uygun olur. Aslında bunlar çok basit bir şekilde aşılabilecek konular olup işlem sonrası nasıl olacağı çok açık ve anlaşılabilir ve kolayca izah edilmektedir

Sonuç olarak bu işlem toplum baskıları ve geleneksel değerler düşünüldüğünde insanlar tarafından bizden talep edilmektedir. Biz de elimizden geldiğince insanlara faydalı olmaya çalışmaktayız. Burada bazı hususlar internet kuralları ve genel tababet yasası gereği ayrıntılı olarak anlatılamamaktadır. Her gün birçok övücü yorumlar teşekkürler almaktayız fakat rekabet yasası gereği bu yorumları sizlerle maalesef paylaşamıyoruz. Yine kurallar gereği maliyet bilgisi veremiyoruz. Bu gibi konular için bizlerle iletişim kurmanız yeterlidir.

Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya
Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı
İncirli Cad No 9 Bakırköy İstanbul
0212 227 5519
0532 221 3007 WhatsApp
0542 215 7274

Yorumlar

 1. Kızlık Zarı Muayenesi: Sa
  19 Oca 18:27 - Jinekolog Operatör Doktor: A s
  19 Oca 18:28 - Kızlık Zarı Muayenesi: Kusura bakmayın aksam aksam rahatlasız edicem de kızlık zarı dikimi için basvuracagım
  19 Oca 18:33 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  19 Oca 19:03 - Kızlık Zarı Muayenesi: Dikim ne kadar be kadar suruyo ve dayanıklı mı
  19 Oca 19:14 - Jinekolog Operatör Doktor: ilişki olmazsa sonsuz dayanır
  19 Oca 19:15 - Jinekolog Operatör Doktor: 25 dakikada dikilir kalıcı olarak
  19 Oca 19:19 - Kızlık Zarı Muayenesi: Ne kadar peki
  19 Oca 19:23 - Kızlık Zarı Muayenesi: 1 uygun indirim yok mu ?
  19 Oca 19:45 - Kızlık Zarı Muayenesi: Anlaşılmaz dimi
  19 Oca 20:04 - Jinekolog Operatör Doktor: Kesinlikle anlaşılmaz
  19 Oca 20:04 - Jinekolog Operatör Doktor: %10 indirim yaparız
  20 Oca 14:16 - Kızlık Zarı Muayenesi: ... oluyo o zaman
  20 Oca 14:23 - Jinekolog Operatör Doktor: Evet
  20 Oca 15:13 - Kızlık Zarı Muayenesi: Yeriniz nerde
  20 Oca 15:37 - Jinekolog Operatör Doktor: Bakırköy incirli cad
  20 Oca 15:37 - Jinekolog Operatör Doktor: Geleveğiniz gün bellimi
  20 Oca 21:20 - Kızlık Zarı Muayenesi: Hocam daha belli degil parayı bulim gelicem
  20 Oca 21:22 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok.. gün netleşince yazın
  20 Oca 21:23 - Kızlık Zarı Muayenesi: Ama kesin gelicez
  20 Oca 21:23 - Kızlık Zarı Muayenesi: Taksit gibi bir işlem yapabilme sansınız var mı
  21 Oca 10:33 - Kızlık Zarı Muayenesi: Bu işi halledin baklava alıcam size :))
  21 Oca 10:50 - Jinekolog Operatör Doktor: Ehehe
  21 Oca 10:50 - Jinekolog Operatör Doktor: Geleceğiniz gün netleştimi
  21 Oca 10:54 - Kızlık Zarı Muayenesi: Paraya bulmaya baglı yazına kadar da surebilir
  21 Oca 10:55 - Jinekolog Operatör Doktor: Ok
  21 Oca 11:36 - Kızlık Zarı Muayenesi: 3-4 defa ilişkiye girersek vajina genişler mi
  21 Oca 11:36 - Jinekolog Operatör Doktor: Kişiye göre değişir
  21 Oca 11:44 - Kızlık Zarı Muayenesi: Ne olarak
  21 Oca 11:48 - Jinekolog Operatör Doktor: Genişleme
  21 Oca 11:57 - Kızlık Zarı Muayenesi: Sürtünme yapıyorduk ve biraz fazla kactı kızlık patladı onu hiç anlaşılmaz bir şekilde yaparsınız di mi
  21 Oca 12:01 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabiiki
  21 Oca 12:16 - Kızlık Zarı Muayenesi: Size guveniyorum
  21 Oca 12:17 - Jinekolog Operatör Doktor: Merak etmeyin asla anlaşılmaz
  21 Oca 12:17 - Kızlık Zarı Muayenesi: İnşallah
  22 Oca 15:31 - Kızlık Zarı Muayenesi: Hocam kızlık patlamışsa ilişkiye girdigimiz zaman kızlık zarı dikimi olur mu
  22 Oca 15:34 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabi
  22 Oca 15:35 - Kızlık Zarı Muayenesi: Ne kadar yaparsak olmaz peki
  22 Oca 15:42 - Jinekolog Operatör Doktor: Her türlü olur isterse doğum yapsın
  22 Oca 15:42 - Kızlık Zarı Muayenesi: He tamam tşk.

  YanıtlaSil
 2. Kizlik zari dikimi ve muayenesinin ücreti ne kadar

  YanıtlaSil
 3. Kızlık Zarı Dikimi Azerbaycan: Iyi aksamlar Doktor bey.Oncelikle bu saatde rahatsiz etdiyim icin ozur dilerim.Ben bir travma sonucu bekaretimi kaybettim ve hic bir iliski yasamadan,yalnis yapmadan hayatimin boyle mahv olmasini kaldiramiyorum,psikolojik yardim aliyorum.Hayatimda hic kimse yok ve yakin zamanda evlenmeyi dusunmuyorum.Kendime yapdigim bu psikolojik baskidan dolayi flep yontemiyle onarim yaptirmak istiyorum.Sinav icin kisa sureligine istanbula geldiyim zaman bu ameliyati yapdira bilir miyim?ameliyat sonrasi ucak yolculugu yapmamin sakincasi var mi? Ve yurtdisina donecegim icin kontrollere gelemememde sakinca var mi?
  12 04 2015, 20:34 - Jinekolog Operatör Doktor: 25 dakika sürer
  12 04 2015, 20:35 - Jinekolog Operatör Doktor: Yürüyüp gidersiniz , seyehat sorun olmaz.
  12 04 2015, 20:42 - Kızlık Zarı Dikimi Azerbaycan: Cok tesekkurler hocam.Ve bir sorum daha olacak,eger ameliyat sonrasi soylediklerinizi birebir uygularsam kontrollere gelememem sorun olur mu?Tus sinavi icin istanbula geliyorum ve sonrasinda yurtdisina donuyorum.Bir sonraki sinavim 6-7 ay sonra oluyor
  Bir sonraki ziyaretimde kontrole gele bilir miyim?
  12 04 2015, 20:44 - Jinekolog Operatör Doktor: Tabiki
  12 04 2015, 20:45 - Kızlık Zarı Dikimi Azerbaycan: Cok tesekkurler
  12 04 2015, 20:45 - Jinekolog Operatör Doktor: R w
  12 04 2015, 20:45 - Jinekolog Operatör Doktor: R ederim

  YanıtlaSil
 4. Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam zar dikimi
  15 12 2015, 09:26 - Çift Kat Flep Yöntemi: Yapiyor musunuz?
  15 12 2015, 09:26 - Çift Kat Flep Yöntemi: Suanda hangi sehirdesiniz
  15 12 2015, 09:36 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  15 12 2015, 09:36 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İstanbul
  15 12 2015, 09:51 - Çift Kat Flep Yöntemi: Fiyat
  15 12 2015, 09:53 - Çift Kat Flep Yöntemi: Cift kal flep
  15 12 2015, 09:53 - Çift Kat Flep Yöntemi: Ne demek
  15 12 2015, 09:54 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Daha zor yırtılır
  15 12 2015, 09:54 - Çift Kat Flep Yöntemi: Ama ben sizi Erzurmda sandim
  15 12 2015, 09:55 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: İstanbul dışında bu konuda sonuç garantisi bulamazsınız.. biz havaalanına 10 dakikayız.. aynı gün geri
  15 12 2015, 09:57 - Çift Kat Flep Yöntemi: Hocam bu yazismalar aramizda kalacak lutfen cunku ben bu konuda sizden bilgi alip yaniniza eski nisanlimla geleceg
  15 12 2015, 09:57 - Çift Kat Flep Yöntemi: Gelecegim
  15 12 2015, 09:58 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabiki..
  15 12 2015, 09:59 - Çift Kat Flep Yöntemi: Tesekkur ederim
  15 12 2015, 09:59 - Çift Kat Flep Yöntemi: Bisey daha soracgm
  15 12 2015, 09:59 - Çift Kat Flep Yöntemi: Kizlik zar dikimi ve daraltma ama kalici zar
  15 12 2015, 09:59 - Çift Kat Flep Yöntemi: A fiyat
  15 12 2015, 09:59 - Çift Kat Flep Yöntemi: Tam fiyat
  15 12 2015, 10:00 - Çift Kat Flep Yöntemi: Bu ikiside kesinnn belli olmaz dimi
  15 12 2015, 10:00 - Çift Kat Flep Yöntemi: Garantisi var yani
  15 12 2015, 10:01 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Kesinlikle anlaşılmaz orijinal olacak
  15 12 2015, 10:01 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: 25 senedir zar üzerine çalışıyorum
  15 12 2015, 10:01 - Çift Kat Flep Yöntemi: Size guvenebilirim o halde
  15 12 2015, 10:01 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabiki
  15 12 2015, 10:01 - Çift Kat Flep Yöntemi: Siz benim numarami silebilirsiniz
  15 12 2015, 10:02 - Çift Kat Flep Yöntemi: Ben ulasabilirim dimi size bu nodan?
  15 12 2015, 10:02 - Çift Kat Flep Yöntemi: Herzaman yani
  15 12 2015, 10:02 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  15 12 2015, 10:02 - Çift Kat Flep Yöntemi: Kolay gelsin

  YanıtlaSil
 5. Merhaba kızlık zarı dikim fiyatları için geçende ulaşmıştım
  12 03 2016, 17:23 - -: Ben gecen görüşmüştüm sızınle
  12 03 2016, 17:24 - -: Telefondan
  12 03 2016, 17:59 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Evet
  12 03 2016, 18:04 - -: Kızlık zarı dıkımı için
  12 03 2016, 18:05 - -: Salı günü saat 11 gibi sekreterınizden randevu aldım hocam müsait olursunuz dimi ?
  12 03 2016, 18:13 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Tabi
  12 03 2016, 18:13 - -: Tamam o zaman o gün o saate orda olucam
  12 03 2016, 18:21 - Jin Op Dr Turgay Karakaya: Ok

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Yasal Uyarı : Blogumuza yorum , soru ve dialog gönderirken bu içeriğin diğer ziyaretçiler tarafıncada okunabileceğini göz önünde bulundurarak isim , adres , telefon gibi size özel bilgiler girmekten kaçınınız. Yanlışlıkla gönderdiğiniz veya sonradan vazgeçtiğiniz içeriklerinizi sildirmek için bizi arayınız. Ayrıntılar için " Site kullanım kuralları ve Yasal uyarılar" bölümüne bakınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı diktirme operasyonu

Zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık dikim videosu