Kızlık zarı dikimi fiyatı

Kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 Mart ayı için Avrupa yakası İstanbul' da ( Bakırköy ) ....tl civarında bir ücret seviyesinden başlar , ve her himenoplasti çeşidi için farklı fiyatlar vardır , ayrıntıları alt paragrafta veriyoruz. Kızlık zarı dikimi ameliyatlarının %90 civarı flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde gerçekleşir , hastaların genel talebi bu yöndedir, kalan %10 luk kesim ise eski sistem geçici kızlık zarı dikimi tercih eder ama onlarda zaten birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmesi gereken acil durumlardır. Bekaret tamir ameliyatlarında amaç hastayı bakirelik günlerine geri döndürmek ve bundan sonra yaşayacağı cinsel birliktelikte kızlık zarı kanaması ortaya çıkmasını sağlamak , eğer önceki ilişkilerde veya yapısal olarak vajina genişlemesi var ise yapılacak olan himenoplasti ameliyatına vajina daraltma operasyonunuda ekleyerek daha kaliteli bir cinsel deneyim sağlamaktır. Kızlık zarının ne zaman bozulduğu , bekaretin kaç yıl önce kaybedildiği , cinsel ilişki sayısı , partner sayısı , kürtaj olup olmadığı gibi değişkenler kızlık zarı dikimi için herhangi bir engel teşkil etmez. Himenoplasti ameliyatlarında hastanın vajinal yapısı , boyu , kilosu gibi faktörler mutlaka dikkate alınmalıdır , boyuna göre kilosu düşük olan zayıf hanımlara çift kat flep kızlık zarı dikimi yapıldığında cinsel ilişkide zarın bozulması zor olacağı gibi, kilolu ve vajinası geniş bir bayana tek kat flep uygulanırsa beklenenden daha kolay patlayan bir kızlık zarı durumu olabilir , dolayısı ile himenoplasti kişiye göre kostümize edilir ve en doğal sonuç elde edilir. Bu yazımızda kızlık zarı diktirme ücretleri, kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi, geçici kızlık zarı dikimi , vajina daraltma ameliyatı ile kombine himenoplasti, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? gibi konuları anlatıyoruz. Kızlık zarı dikimi ücreti

İstanbul'da 2015 yılında en ucuz himenoplasti ameliyatı geçici kızlık zarı dikimidir, çok eski zamanlardan kalan modası geçmiş bir ameliyat metodu olan geçici bekaret dikimi operasyonunun uygulamasının kolay olması maliyetini düşürmüştür , buna karşılık , hastaların çoğu tarafınca tercih edilen ve bakirelik dönemine geri dönüş olarak kabul edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi daha pahalı bir ameliyattır ve sadece usta ve tecrübeli jinekologlarca uygulanabilir. Ayrıca vajinal genişleme olan bayanlara uygulanan flep yöntemi + vajina daraltma ameliyat kombinasyonu için az daha masraf gerekecektir.

Kızlık zarı dikimi

Cinsel ilişki, sürtünme şeklinde sevişme esnasında , mastürbasyonda parmakla kızlık zarı bozulması gibi durumlarda bekaretinizi kaybetmiş olabilirsiniz , yada daha ender sebepler himen yaralanmasına sebep olabilir , eğersiz ata binmek , bacaklar açıkken denize çivileme atlamak , sivri bir cismin vajinaya girmesi gibi. Bu arada cinsellik dışı sebepleri erkeklere açıklamak zor olabilir. Her ne sebeple olursa olsun kızlık zarınız bozuldu ise üzülmeyin çaresi var , eski haline getirilebilir. Kızlık zarı dikimi İstanbul'da 2015 Şubatında  2 farklı yöntemle gerçekleştirilir , en garantili ve popüler olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ve geçici kızlık zarı dikimi olarak. İsterseniz bu 2 bakaret onarımını kısa kısa inceleyelim.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

Flep yöntemi yada allogreft hymenoplasti denilen kalıcı kızlık zarı dikimi sadece İstanbul'da değil Abd den Çin'e kadar birçok ülkede yapılmakta olan en gözde bekaret onarımıdır. Vajina duvarından flep tabakası kaldırılıp serbest uç kızlık zarı ringine dikilir. Böylece aktif kan dolaşımı olan , yaşayan yeni bir kızlık zarı elde edilir , dikimden yıllar sonra bile cinsel münahasebette bulunsanız mutlaka kızlık zarı kanaması olacaktır.

Geçici kızlık zarı dikimi

Himenoplasti ameliyatları eskiden sadece geçici olarak yapılabiliyordu , flep yöntemi icad edildikten sonra geçici kızlık zarı dikimi önemini yitirdi kullanım alanı sadece birkaç gün içinde cinsel ilişkiye girmek isteyen bayanlarla sınırlammıştır , yoksa planlı bir himenoplasti mantık çerçevesinde flep yöntemi ile yapılır. Geçici kızlık zarı dikimi metod olarak daha basittir , eski kızlık zarı kanatları birbirine tutturulur. Kızlık zarı dokusu yapısal olarak iyileşmeye müsait olmadığı için 10 gün içinde dikişler eriyince kızlık zarı kendiliğinden bozulur , dolayısı ile bu süre zarfında cinsel ilişkiye girerseniz kızlık zarı kanaması ortaya çıkar.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam edilirmi ?

Zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık dikimi

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.