Kızlık zarı dikimi

İstanbul'da 2019 yılı Mart ayı itibarı ile jinekolojide vakum kürtajdan bile fazla yapılmaya başlanan kızlık zarı dikimi ameliyatları isteğe bağlı olarak 2 farklı metodla gerçekleştiriliyor. Bekaret tamiri konusundan ezici çoğunlukta tercih edilen flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi metodu vakalrın nerdeyse %90'lık bölümünü teşkil ediyor , bunla karşılık çok eski bir metod olan ama acilen kızlık zarı diktirecek bayanlara hala cevap veren geçici kızlık zarı dikimi ise ancak %10 luk tercih sebebi olarak kalıyor. Kızlık zarı bozulmasına gelince ; gerek cinsel ilişki , gerekse sürtünme şeklinde ön sevişmelerde , masturbasyon esnasında veya parmakla kızlık zarı bozulabilir, kızlık zarınız her ne sebeple bozulmuş olduğu farketmez , hatta çok yoğun bir cinsel hayatınızda olabilir , yada defalarca kürtajda yaptırmış olabilirsiniz , bu saydığım her durumda kızlık zarı dikimi yapılabilir ve gerek cinsel ilişkide kanama fonksiyonu , gerekse fiziki yapısı eski haline yani hiç cinsel ilişkiye girmemiş hale getirilebilir.Biliyorum yeni evlenecek genç erkekleri bu durum korkutuyor ama evilik öncesi cinsel deneyim hakkı sadece erkeklere verilmiş bir dünyada bu şekilde bir by-pass olması çok normal , bir nehrin önünü keserseniz , nehir akacak başka dere yatakları bulur ve sonuçta deniz ulaşır. Bu yazımızda İstanbul'da yapılan kızlık zarı dikimi operasyonları hakkında bilgi veriyoruz ve kızlık zarı dikimi fiyatı , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi, geçici kızlık zarı dikimi , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ? , kızlık zarı diktirenlerin yorumları gibi birçok konuya ışık tutuyoruz , ayrıca kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatları ile kombine yapılabilen vajina daraltma ameliyatı ve labioplasti yani sarkan dudakların düzeltilmesi operasyonlarındanda bahsediyoruz.Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları 2019 yılı ilk ayları için yaklaşık olarak ....TL civarından başlıyor , ama genellikle bu taban rakamlar kızlık zarı diken doktorlar tarafınca en basit operasyon olan geçici kızlık zarı dikimi için uygulanmaktadır. Ama bakret tamiri yani himenoplasti yaptırmak isteyenlerin nerdeyse %90'lık bölümü flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih ettiği için siz yinede İstanbul'da kızlık zarı dikimi ücretlerini ....TL olarak hesaplayıp kendinizi ona göre hazırlamanızı tavsiye ederim. Bizimde hastalarımıza tavsiyemiz kalıcı kızlık zarı dikimi şeklinde oluyor aslında. Bunların dışında son yıllarda çok opüler olan kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatlarının aynı seansta yapılması durumuda çok talep almaya başladı ve İstanbul'da bu kombine kızlık zarı diktirme fiyat açısından size .... lira gibi bir masraf açar. Dahada başka varmı dersniz evet var , çift kat flep yöntemi dah zor delinen bir kızlık zarı elde etmek isteyenlere verilecek bir cevap olabilir , ayrıca labioplasti ameliyatlarıda kızlık zarı dikimi ile yakım ücretlerle gerçekleştirilebilir.

Kızlık zarı diktirme

Kızlık zarı diktirme ihtiyacı sadece sizin başınıza gelen bir ihtiyaç olarak görmeyin , tahimin ettiğinizden çok daha fazla sayıda bayan doğru kişiyi bulamadıkları için geçmişe bir sünger çekip rotalarını yeni ufuklara doğru çeviriyorlar. Yeni başlangışarda maça 1-0 yenik başlamamak içinde kızlık zarı dikimi yaptırıp eski ilişkiden kalan hasarları sıfırlamakta önemli hale geliyor ve kızlık zarı dikimi bu sayede jinekolojinin en popüler konusu haline geliyor. Himenoplasti ameliyatları İstanbul'da 2 farklı metodla gerçekleştiriliyor demiştik , hastaya sunulan avantajları puanlarsak bunların çoğunu flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminin altına yazmamız gerekir , mesela dikim sonrası hastaya cinsel ilişkiye girmek açısından sonsuz zaman veriliyor olması , eski kızlık zarı ile aynı fiziki yapıda yeni ve yaşayan kanıyla canıyla bir kızlık zarı elde etmek gibi ana avantajların çoğu kalıcı kızlık zarı dikimi için söylenebilir, geçici kızlık zarı dikiminin birtek avantajı olabilir , oda dikim yaptırdığınız gün bile cinsel ilişkiye girebiliyor olmanızdır , yani flap yöntemindeki gibi 20 günlük bekleme süresi geçici dikimde yoktur. Ama kızlık zarınızı geçici olarak diktirdiğinizde 10 gün içinde cinsel ilişkiye girmez iseniz kızlık zarınız kendiliğinden bozulur ve kanar , buda en önemli dezavantajıdır , oysa kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmış olanların onlarca yıl zamanı oluyor . İstanbul'da kızlık zarı diktirme ücretleri sıklıkla .... tl seviyelerindne başlar.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Bekareti isteyerek veya istemeyerek bozulmuş birçok bayan kızlık zarı dikimi planlar ve hayata geçirmeden önce kafalarında bir endişe vardır , kızlık zarı dikimi anlaşılır mı diye bir soru işareti onların uykusunu kaçırır , ama merak etmeyin usta ellerden çıkmış ve jinekoloji uzmanı tarafınca yapılmış bir kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatı sonrası kızlık zarı dikimi tama yakın ihtimalle anlaşılmaz , yani kızlık zarınızın dikilmiş olduğunu cinsel partneriniz veya çiçeği burnunda kocanız  anlayamaz. Bir erkek açısından bakire bir bayanla sevişmek ile kızlık zarı dikilmiş bir hanımla seks yapmak arasında bir algı farkı yoktur. Her iki durumdada penisin kızlık zarını itmesi sonucu bakaret bozulur ve yırtılan himen dokusundaki damarlar patlayacağı için kanama ortaya çıkar.
Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam edilirmi ?

Zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık dikimi

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.