Kızlık Zarı Diktirenler

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı diktirenler artık İstanbul'da kürtaj olanlardan daha fazla bir kesim olmaya başladı. Eskiden en fazla kürtaj yapardık , ama artık bir numaraya kızlık zarı dikimi oturdu. Kızlık zarı dikimi öncesi bir bayanın bilmesi gereken konulara değiniyoruz ve ayrıntıları veriyoruz. İstanbul'da en fazla tercih edilen ve kızlık zarı diktirenlerce en fazla memnun kalınan yöntem flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi yani himenoplastidir. Kızlık zarı diktirmek için birçok sebep olabilir , belki bir kaza sonucu kızlık zarınız yırtıldı , belkide masturbasyon yaparken kendi kendinizin kızlığını bozdunuz , yada cinsel bir saldırıya uğradınız tecavüze  , bu nadir sebeplerin dışında en sık olarakta doğru gitmeyen bir ilişkiden kalan bir iz olarak kızlığınızı yani bekaretinizi kaybettiniz . Sebep ne olursa olsun , kızlık zarınız ister yıllar önce bozulmuş olsun , isterse saatler önce bozulsuz , yada kızlık zarı bozulduktan sonra yıllarca cinsel ilişkiye girmiş olun i birden fazla sevgilinizle cinsellik yaşamış olun , hatta defalarca kürtaj olmuş olun hiç farketmez , her durumda kızlık zarı dikimi yaptırabilirsiniz. Jinekolog Op. bildiriyor.
Kızlık zarı dikiminde en önemli faktör gizliliktir , yani kızlık zarı diken en iyi doktora bile yaptırsanız gizlilik olmayacaksa yapılan işlemin hiç bir kıymeti kalmaz , hatta yaptırmamak daha hayırlıdır, o yüzden biz jinekologların gizliliğe en fazla önem verdiğimiz konu himenoplastidir , yani kızlık zarı dikimidir. Kızlık zarı diken ... ... anlaşmasından dolayı yapılan kızlık zarı dikim işlemi mutlaka kayıtlara geçer ve sağlık dökümlerinizde yer alır ama üzülmeyin özel muayenehanelerde ...olmadığı için böyle bir risk yoktur , gönül rahatlığı ile diktirebilirsiniz.


Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatı genellikle .... tl civarından başlar , kızlık zarı diken yerlerde yapılan işlemin detayına göre bu ücret değişebilir , mesela kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma aynı seansta yapılacaksa bu sefer toplam fiyat .... tl seviyelerine çıkar , yine kızlık zarı dikimi + vajina daraltma + labioplasti yani sarkık dudakların düzeltilmesi şeklindeki 3lü operasyon içinde toplam .... tl gibi ücrectler istenir.Kızlık zarı muayenesi

Halk arasında bekaret testi , kızlık testi ve bekaret muayenesi adıda verilen işlem bir jinekolog tarafınca jinekolojik masada yapılır ve muayene esnasında hastaya temas olmaz , yani kızlık zarı muayenesinde herhengi bir tıbbi cihaz kullanılmaz ve manuplasyon yapılmaz.

Kalıcı kızlık zarı dikimi 

Flep yöntemi olarakta bilinen metodda vajina yan duvarından alınan ince bir mukoza tabakası bir ucu vajina duvarıda bıralılarak diğer serbest ucunun kızlık zarı ringine dikilmesi ile yapılır. Himenoplasti ameliyatlarından en garantili ve sonuca yönelik yapılan işlem budur. 20 gün kadar bir süğre zarfında dikişler iyileşir ve alttan yepyeni bir kızlık zarı çıkar , dikiş izi kalmaz.

Vajina daraltma ameliyatı

Artık sıklıkla kızlık zarı dikimi ile aynı seansta yapılmaya başlanan vajina daraltma ameliyatı genellikle kızlık zarı dikimi incesi yoğun cinsel aktivitesi olan bayanlarda tercih sebebidir. Kızlık zarı dikimi ile gerdek gecesi eld edilen kızlık zarı kanamasının dışında devam eden cinsel ilişkilerdede çok daha dar bir vajinal deneyim oluşturmada son derece etkilidir.

Geçici kızlık zarı dikimi

Eskiden çok yapılan ama flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminden sonra nerdeyse ppaucu dama atılan bir metoddur. Eski ve yırtılmış kızlık zarı parçaları birbirine dikilir. Geçici kızlık zarı 5 günden fazal dayanmaz ve kendiliğinden bozulabilir , flep yönteminin yanında tercih edilecek tek yönü iyileşeme süresi olmaması ve himenoplasti sonrası hemen cinsel ilişkiye girilebilmesidir. Dezavantajı ise dikimden sonra 5 gün içinde cinsel ilişkiye girme mecburiyetidir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

İstanbul'daki muayenehanemize başvuran birçok kızlık zarı diktirmek isteyen hastanın ilk önce sorduğu soru kızlık zarı dikimi anlaşılır mı şeklinde oluyor . Acaba kızlık zarının önceden dikilmiş olduğu cinsel ilişkide erkek partner tarafınca anlaşılır mı ? bu sorunun cevabı zaten mantık çerçevesinde içinde gizlidir , kızlık zarı dikimi anlaşılacak olsa asırlardır bu metod nedne uygulansın , tarihte 1000 yılı aşkın süredir yapılmakta olan kızlık zarı dikimini  nice prensler , krallar bile anlamamıştır , siz merak etmeyin sorun olmaz.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam edilirmi ?

Zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık dikimi

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.