Kızlık Zarı Dikimi Fiyatı

İstanbul'da garantili ve kalıcı kızlık zarı dikimi 2019 yılında ve bence 2020 yılındada jinekolojinin en popüler konusu olmaya devam edecek. Jinekolog Op. Dr. Turgay Karakaya yazıyor. Eski yıllarda daha fazla kürtaj fiyatları sorulurdu , ama artık telefonla arayanların %40'ı kürtaj fiyatları , %40'ı kızlık zarı dikimi fiyatı ve kalan %20 si ize kadın hastalıkları ile ilgili diğer konuları soruyorlar. Kızlık zarı dikimi toplumun kültürel ve entellektüel seviyesi yükseldikçe azalır zannetmeyin , bize Avrupa'dan çok hasta geliyor , hatta son zamanlarda Türkçe bile bilmeyen safkan İngiliz bayanları bile kızlık zarı dikimi için İstanbul'a gelmeye başladı , yani evlenmeden önce kadının saflığı hala çok istenen bir ön şart olmaya devam ediyor. Bu sadece ortadoğu , arap ülkeleri veya İslam ülkelerine has bir durum değil.
Kızlık zarı dikiminde en fazla aranan unsurlarıda bu makalemizde yazıyoruz , bu arada bana en kısa yoldan ulaşıp kızlık zarı dikimi ile alakalı sorular sorabileceğiniz iletişim kanallarımızı verelim

Kızlık zarı dikiminde gizlilik


Bence kızlık zarı dikimi yaptıracaksanız öncelikle gizlilik yani hasta mahremiyetine maximum önem vermelisiniz , en iyi kızlık zarı dikimi ameliyatı bile gizlilik olmadıktan sonra hiçbir değer taşımaz. Himenoplastide gizlilik açısından şunları söyleyebilirim , kızlık zarı dikimi yapan yerlerden ... olduğu için yapılan tüm işlemleri ... işleme zorunlulukları vardır , dolayısı ile gizlilik ilkesi pek yoktur. Ama üzülmeyin özel jinekolog muayenehaneleri ... olmadığından dolayı kızlık zarı dikiminde gizlilik sonuna adar mümkündür.

Garantili kalıcı kızlık zarı dikimi


İstanbul'da himenoplasti ameliyatı yani kızlık zarı dikiminde en fazla aranan unsurlardan biride sonuç garantisidir , her bayan kızlık zarı diktirdikten sonraki gireceği ilk cinsel ilişkide kızlık zarı yırtılması olduğunda kanama olmasını ister ve bu konuda garanti verebilen jinekologlara dikim yaptırır. Kızlık zarı konusunda en iyi kadın doğumcu kimdir diye merak ediyorsanız açın google'ı ve yazın " kızlık zarı diken en iyi doktor " diye , ...ve yapılan yorumları en üstlerde göreceksiniz.

Flep yöntemi


2014 yılında garantili kalıcı kızlık zarı dikiminin teknik ismi flep yöntemidir , vajina duvarından kaldırılan ince bir flep tabakasının kızlık zarı ringine dikilmesi ile gerçekleştirilir, 25 dakika süren ameliyatta vajna girişine lokal anestezi uygulanır , böylece hasta kızlık zarı dikimi esnesında acı veya ağrı hissetmez. Dikim işlemi bittiğinde hasta yürüyerek güncel hayatına geri dönebilir.

Kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma ameliyatı


Jinekoloji trendi artık kızlık zarı dikimi ve vajina daraltma operasyonlarının tek seansta yapılması yönünde ilerlemiştir. Kızlık zarı dikiminde bakirelik günlerine geri dönüşün tek eksik yanı dikim öncesi yoüun cinsel ilişkiler yaşayan bayanlarda sıklıkla ortaya çıkan vajina genişlemesinin eksik kalması idi , ama artık aynı seansta önce kalıcı vajina daraltma ve seans içinde kalıcı kızlık zarı dikimi yapılabiliyor. Böylece sadece ilk cinsel ilişkide kızlık zarı kanaması değil aynı zamandada hiç cinsel ilişkiye girmemiş dar bir vajina deneyimide sunulmuş oluyor.

Geçici kızlık zarı dikimi


Eski zamanlarda çok yapılan geçici kızlık zarı dikimi artık flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi metodunun geliştirilmesi ile nerdeyse vazgeçilmiş eski bir metod haline gelmiştir. Ama hala vakaların %10 luk kısmı geçici kızlık zarı dikimi talep ediyor , bunun sebebi , bekaret tamirine son anda karar veren ve birkaç gün içinde cinsel ilişki planlayan hastaların flep yönteminin 20 günlük cinsel pehriz dönemini bekleyecek zamanlarının olmamasıdır.
Geçici kızlık zarı dikimden sonra 2 gün içinde kullanılması gerekir , yoksa kızlık zarı kendiliğinden bozulabilir , ama geçici dikiminde avantajlı olduğu konu dikimden hemen sonra cinsel ilişkiye girebilme çabukluğudur , yani geçici kızlık zarı dikiminde iyileşme zamanı yoktur.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam edilirmi ?

Zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık dikimi

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.