Kızlık Zarı Dikimi

2019 yılı İstanbul'da flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatları .... lira civarından başlamaktadır . Bayanların bekaret diktirme konusunda en çok aradıkları şey garantidir , yapılan işlemin başarıya ulaşması had derecede önemlidir , buarada en fazla sorumluluk kadın doğumcunun tecrübesine yüklenir , gerçektende kadın doğum mesleğinde en fazla el becerisi ve sanatsal maharet isteyen ameliyat flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimidir . Kızlık dikim işlemi yaklaşık 25 dakika kadar sürer ve lokal anestezi ile gerçekleştirilen işlem esnasında açı çekmezsiniz , sonrasındada masadan kalkarak yürüyerek hayatınıza geri dönersiniz , hehen hemen kimseler sizin kızlık zarınızın dikilmiş olduğunu anlayamaz , eski bakirelik yıllarınızda nesılsa artık yine o duruma geldiğinizi düşünebilirsiniz , ama 3 hafta kadar dikişlerin tamamen iyileşerek kendiğinden eriyerek kaybolması için bekleyin , zarınızı hemen kullanmayın , en erken 1 ay sonra cinsel ilişkiye girebilirsiniz , yada yıllar sonra girin farketmez , artık bakiresiniz bu cinsel ilişki olmazsa hayat boyu bakire kalırsınız , cinsellik yaşarsanızda penisin 2 cm kadar vajinaya girmesiyle beraber kızlık zarı gerilmeye başlar ve az daha itilirse size biarz acı vererek yırtılır , bu arada zarın üzerindeki doğal kan damarlarıda patlayacağı için kızlık zarı kanaması olur , beyaz çarşaf kırmızı olur , kanlanır. Gerdek gecesi kanlı çarşaf ritüeli full yaşanır.
Kızlık zarı hangi durumlarda dikilmez diye soranlarda çok oluyor , vajinal doğum yapmış bayanlarda dikim yapılmaz , ama kürtaj olanlara rahatlıkla yapılır , hiç sorun olmaz , birde kaç defa cinsel ilişkiye girdiğiniz kızlık zarı dikimi açısından önem taşımaz.

Kızlık Zarı Dikimi Anlaşılır mı ?

Merak etmeyin tama yakın ihtimalle anlaşılmaz , zaten anlaşılacak olsa bir esprisi kalmazdı , cinsel ilişkiye girilince mutlaka kanama olur ve bekaret bozulur .

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul Avrupa yakası , Anadolu tarafı ve Ankara'da yaklaşık olarak 2014 kış aylarında flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi fiyatı .... lira civarıdır , ama yaz aylarına doğru genellikle fiyatlar artar.Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı bozulduktan sonra ilişkiye devam edilirmi ?

Zarın patladığı nasıl anlaşılır ?

Kızlık dikimi

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.